Dzisiaj jest: 22 Kwiecień 2018      |     Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz     |     Do wakacji pozostało 61 dni

Wycieczka klasy I LO

Z pamiętnika klasy I LO……

 

Wczesna pobudka i zameldowanie się pod szkołą o godzinie 6.30 dnia nie były żadnym problemem 13 grudnia 2017 roku, bo właśnie tego dnia o tej godzinie wyruszyliśmy  na  wycieczkę do Wrocławia. Mieliśmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z ambitnym planem naszej wychowawczyni.

Zakonczenie roku szkolnego

 

     W piątek 28 kwietnia 2017 roku wybrzmiał  ostatni szkolny dzwonek dla uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Lompy.  Ze względu na pogodę uroczystość nie odbyła się w Parku Zdrojowym ale w szkolnej sali gimnastycznej, która nabrała odświętnego charakteru. Zaproszeni goście nie zawiedli. W uroczystości towarzyszyły nam władze naszego miasta, dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi,  koleżanki i koledzyz klas młodszych  oraz nasi rodzice oraz  bliscy. Odwiedzili nas także uczniowie klasy III b Gimnazjum ze swoją wychowawczynią.  

 

Studniówka za nami!

O Studniówce .....

         Dnia 4 lutego 2017 roku odbyła się najważniejsza uroczystość w życiu każdego licealisty - Studniówka. Poprzedzona wieloma godzinami prób i wysiłku  rozpoczęła się częścią oficjalną o godzinie 18:00 w Teatrze Zdrojowym im. Stanisława Moniuszki w Kudowie - Zdroju.

 

X Bieg sponsorowany - inicjatywy

NASZE INICJATYWY W  X  BIEGU SPONSOROWANYM

Góry są w porządku!

Udział młodzieży LO w II edycji akcji ekologicznej ,,Góry są w porządku”
Patron
Papiez
Kontakt
Copyright © 2018 Zespół Szkół Publicznych w Kudowie-Zdroju
Opracowanie: DGnet - Dawid Gałecki
Download from Free Joomla Template