Dzisiaj jest: 1 Październik 2016      |     Imieniny: Sława, Dionizy, Teofil     |     Do wakacji pozostało 265 dni

Aktualności

 Z przyjemnością pragniemy przekazać informacje dotyczące podsumowania roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Kudowie-Zdroju. Korzystając z zapisów Statutu przyznano następujące formy wyróżnień:

Szkoła Podstawowa nr 2

 

Statuetki najlepszych uczniów otrzymali:

 

1.      Szymkowicz Maciej         – klasa IV c – śr. 5,42

2.      Mielec Agnieszka             – klasa V a   – śr. 5,25

3.      Skuratowicz Cyprian       – klasa IV c – śr. 5,17

 

Statuetki najlepszych absolwentów otrzymali:

 

1. Rafałowicz Dominika        – klasa VI a – śr. 5,25

2. Lipińska Julia                     – klasa VI a – śr. 5,08

2. Lesiczka Daria                   – klasa VI b – śr. 5,08

2. Partyka Nikola                   – klasa VI b – śr. 5,08

3. Potoczny Mateusz              – klasa VI a – śr. 5,00

3. Wąchała Jakub                   – klasa VI b – śr. 5,00

 

Statuetki najlepszych czytelniczek otrzymały:

 

1.      Wędzicha Natalia            – klasa VI b

2.      Lesiczka Daria                 – klasa VI b

3.      Mielec Agnieszka            – klasa V a

 

Statuetki najpopularniejszych sportowców otrzymali:

 

Dziewczęta:                                                              Chłopcy:

1.      Starzyńska Wanesa          – klasa VI b         1. Rumenov Aksel      – klasa VI b

2.      Halat Anna                       – klasa VI a        2. Lech Jakub            – klasa VI b

3.      Lach Ewelina                   – klasa VI b         3. Kostusiak Szymon   – klasa V b

 

Stypendia naukowe otrzymało 16 uczniów, ze średnią co najmniej 5,0 i wzorowym zachowaniem.

 

Gimnazjum:

 

Statuetki najlepszych uczniów otrzymali::

 

1.      Bazela Maciej                   – klasa II b  – śr. 5,75

2.      Rakucka Magdalena        – klasa II a  – śr. 5,50

3.      Adamowicz Zuzanna       – klasa II b  – śr. 5,75

 

Statuetki najlepszych absolwentów otrzymali:

 

1. Tatrzański Dominik            – klasa III c – śr. 5,67

2. Kardacz Krystyna             – klasa III a – śr. 5,56

3. Dąbrowska Julia                 – klasa III b – śr. 5,00

3. Gilewska Olga                   – klasa III b – śr. 5,00

3. Raczkiewicz Jaśmina         – klasa III b – śr. 5,00

 

Statuetki najlepszych czytelniczek otrzymały:

 

1. Sudoł Weronika                 – klasa I a

2. Kaliczak Gabriela               – klasa II c

2. Byk Blanka                        – klasa II b

3. Staruszki Wiktoria             – klasa I a

 

Statuetki najpopularniejszych sportowców otrzymali:

 

Dziewczęta:                                                               Chłopcy:

1. Machaj Kamila                  – klasa III a                1. Jarmułowicz Szymon         – klasa I a

2. Prochot Zofia                     – klasa I b                   2. Bolaczek Michał                – klasa II c

3. Stasiak Julia                       – klasa III c                3. Stachura Łukasz                – klasa III c

3. Kupiecka Dominika           – klasa II a 

 

Stypendia naukowe otrzymało 25 uczniów, według kryteriów zacytowanych powyżej.

 

Liceum Ogólnokształcące:

 

Statuetki najlepszych uczniów otrzymali:

 
1. Gałecka Aleksandra          – klasa I  – śr. 5,44
2. Melich Małgorzata            – klasa II – śr. 5,11
3. Janiszewska Karolina        – klasa II – śr. 5,00
3. Lewandowska Katarzyna – klasa II – śr. 5,00

 

Stypendia naukowe otrzymało 6 uczniów, ze średnią min. 4,75 oraz bdb lub wz zachowaniem.

 
Zasadnicza Szkoła Zawodowa:
 

Statuetki najlepszych uczniów otrzymali:

 
1. Spendowska Karolina       – klasa II – śr. 4,64
2. Badura Paweł                   – klasa I  – śr. 4,33 
3. Gertig Kacper                   – klasa II – śr. 4,14
3. Wołoszczuk Anna             – klasa II – śr. 4,14
 

Statuetki najlepszych sportowców na etapie ponadgimnazjalnym otrzymali:

 

1.      Stopka Ewelina                – kl. II LO

2.      Machaj Karol                   – kl. II ZSZ

Uczniowie naszych szkół otrzymali również stypendia Rady Miasta Kudowy-Zdroju.
Stypendium naukowe 
Szkoła Podstawowa: Lipińska Julia-kl.VIa, Wiśniewski Miłosz-kl.Va, Szymkowicz Maciej-kl.IVc.
Gimnazjum: Gałaszewski Jakub-kl.Ib, Prochot Zofia-kl.Ib, Zmonarski Filip-kl.Ib, Bazela Maciej-kl.IIb, Kardacz Krystyna-kl. IIIa, Janoszka David-kl. IIIc, 
 
Stypendium artystyczne
Szkoła Podstawowa: Wzroślak Sylwia-kl.Va, Mazur Hubert-kl.IIb
Liceum Ogólnokształcące: Dubaniewicz Karol-kl.II, Gałecka Aleksandra-kl. I
 
Stypendium sportowe
Szkoła Podstawowa: Kostusiak Szymon-kl.Vb
Gimnazjum: Curyło Jakub-kl.Ia, Dopart Martyna-kl.IIc.
 
We współzawodnictwie sportowym powiatu kłodzkiego zajęliśmy:
- szkoła podstawowa            – VI miejsce, 
- gimnazjum                          – IV miejsce,  
- szkoły ponadgimnazjalne   – VIII miejsce. 
 
Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji.
 
                                                                                                           Informacja własna szkoły
 

brak informacji

 

Opiekun- p. mgr. Magdalena Śleziak

Przewodnicząca- Julia Drąg

zastępca- Dominika Polityło

Sekretarz- Anna Jakubiec

 

Członkowie:

 

Michał Jagiełło

Paula Planeta

Emilia Burger

Kornelia Gorzycka

Aleksandra Gałecka

Krystyna Kardacz

Natalia Toma

Maciej Stwertetschka

Kamila Pyschny

Julia Stasiak

Paulina Sendor

Natalia Ziółkowska

Dominika Gilewska

Amelia Pajda

Zuzanna Adamowicz

Wiktor Kokoszka

Martyna Dopart

 

 

Aktualnie pracujemy nad akcją Centrum Edukacji Obywatelskiej "MŁODZI GŁOSUJĄ'', która odbędzie się 30 kwietnia 2015r.

Patron
Papiez
Kontakt
Kalendarz

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/dgalecki/domains/zsp-kudowa.pl/public_html/modules/mod_minicalendar/mod_minicalendar.php on line 64
październik 2016
pwścpsn
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Copyright © 2016 Zespół Szkół Publicznych w Kudowie-Zdroju
Opracowanie: DGraf - Dawid Gałecki
Download from Free Joomla Template